Idż do zawartości

Dyżur wakacyjny

Opłata za pobyt na dyżurze wakacyjnym w Przedszkolu Nr 196 „Kraina Misiów”

Dodatkowe informacje o turnusie:

Dokonując wpłaty za dyżur w naszym przedszkolu (za okres 16 sierpnia – 31 sierpnia 2022) wnosicie Państwo opłatę w wysokości 144,00 zł za wyżywienie na rachunek bankowy nr 19103015080000000550577062, w treści przelewu wpisując “opłata za żywienie na dyżurze wakacyjnym – imię i nazwisko dziecka”.
Wysokość opłaty za żywienie ustalona następująco: 12,- zł (stawka dzienna) x 12 dni (ilość dni roboczych dyżuru wakacyjnego).

Warunkiem przyjęcia dziecka jest:

  • wniesienie opłaty za żywienie, w terminie 14 dni od dnia opublikowania informacji o zakwalifikowaniu, na rachunek wskazany przez dyrektora przedszkola, do którego dziecko zostało zakwalifikowane,

lub

  • dostarczenie do placówki organizującej opiekę wakacyjną (w terminie 14 dni od dnia opublikowania informacji o zakwalifikowaniu) zaświadczenia o zwolnieniu z opłat za żywienie w macierzystym przedszkolu i wystąpienie o zwolnienie z opłaty za żywienie w czasie dyżuru wakacyjnego,

lub

  • dostarczenie do placówki organizującej opiekę wakacyjną (w terminie 14 dni od dnia opublikowania informacji o zakwalifikowaniu) zaświadczenia o finansowaniu posiłków przez OPS.

Brak uiszczenia opłaty lub niedostarczenie zaświadczenia we wskazanym terminie oznacza rezygnację z miejsca w przedszkolu, organizującym opiekę wakacyjną.

Na stronie Biura Edukacji m. st. Warszawy znajdziecie Państwo informacje dotyczące organizacji  dyżurów wakacyjnych  oraz harmonogram przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę

https://edukacja.um.warszawa.pl/przedszkola-dyzury-wakacyjne

harmonogram zapisów na dyżury wakacyjne

W miesiącach lipcu i sierpniu 2022 r. przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych organizować będą opiekę przez 3 tygodnie. Na pozostałe 6 tygodni będzie można zapisać dziecko do innego przedszkola. Zapisy na dyżur wakacyjny rozpoczną się w kwietniu br. i będą prowadzone przy pomocy elektronicznego systemu zapisów.

Terminy pracy i przerwy wakacyjnej dla naszego przedszkola:​​

od 4 lipca do 12 sierpnia –  PRZEDSZKOLE JEST ZAMKNIĘTE 

od 16 sierpnia do 31 sierpnia – PRZEDSZKOLE PRACUJE I PROWADZI ZAJĘCIA  

 

 

 

Przedszkole 196 "Kraina Misiów"

w Warszawie

00-743 Warszawa

ul. Nabielaka 18a

📞 (22) 841-44-75

COPYRIGHT © 2017 PRZEDSZKOLE NR 196 W WARSZAWIE. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Created and designed by