Mama Magdy – Oddział IV

Sportowy styl życia

 

Magda, dzielny przedszkolak z oddziału IV, zaczęła swoją przygodę ze sportem na pływalni jako półroczny bobas. Ale niezbyt jej się to podobało. Jednak po kilku latach, biorąc przykład ze swojego brata, starszego o prawie 3 lata – zaczęła uczęszczać do szkółki pływackiej. Jako 5-latek polubiła pływanie. Już w pierwszym roku nauki pływania wzięła udział w zawodach, w których zdobyła swój pierwszy medal pływacki. Bardzo była zadowolona mimo, że nie stanęła na podium. Drugą ulubioną dyscypliną sportu naszej córki jest jazda na nartach. Już trzeci rok dzielnie uczy się zjeżdżać na białym puchu. Ma to szczęście, że wszyscy razem (rodzice i brat) jej w tym towarzyszymy. W tym roku już miała okazję wziąć udział w swoich pierwszych zawodach narciarskich w slalomie. I choć zajęła czwarte miejsce – również otrzymała medal i bardzo była zadowolona. Cieszymy się bardzo, że razem z Magdą całą rodziną spędzamy czas i na basenie i na nartach. Jest to doskonały odpoczynek, a jednocześnie bardzo dobry sposób dowartościowania dziecka. Magda stała się bardziej otwarta i pewniejsza siebie. Gratulujemy jej sukcesów i polecamy innym rodzicom taki zdrowy sposób spędzania czasu z dziećmi.

 

K. Sołdaczuk mama Magdy z oddziału IV

 

 

Przedszkole 196 "Kraina Misiów"

w Warszawie

00-743 Warszawa

ul. Nabielaka 18a

📞 (22) 841-44-75

COPYRIGHT © 2017 PRZEDSZKOLE NR 196 W WARSZAWIE. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Created and designed by  Logo