Podziękowania

Wszystkim Rodzicom, którzy pomagają udoskonalać i wzbogacać ofertę działań na rzecz dzieci i przedszkola serdecznie dziękujemy!

oddział I

Mamie Alicji za ogromne zaangażowanie w działalność oddziałowej rady rodziców; zakupy książek dla dzieci; pomoc w organizacji wycieczek i zajęć poza przedszkolem; zakupienie zestawu pomocy plastycznych dla dzieci i nauczycielek; sfinansowanie oprysku ogrodu przedszkolnego przeciw kleszczom.

Tacie Alicji za podarowanie piłeczek sensorycznych dla przedszkola.

Mamie Piotra za zakup zestawu pomocy plastycznych dla dzieci i nauczycielek; organizację i sfinansowanie warsztatów z gliny.

Mamie Jasia za czytanie dzieciom; udział w akcji sadzenia drzewa w ogrodzie przedszkolnym; organizację warsztatów bożonarodzeniowych dla dzieci.

Tacie Julka za udział w akcji sadzenia drzewa w ogrodzie przedszkolnym; podarowanie dzieciom zabawki – warsztatu.

Tacie Matyldy za zorganizowanie dla dzieci z całego przedszkola zajęć multimedialnych o wyprawie na Spitsbergen.

Mamie i Babci Helenki za wypieki i ozdabianie z dziećmi świątecznych ciastek.

Rodzicom Kacpra za przekazanie do grupy puzzli.

Tacie Samuela za wzbogacenie przedszkolnej biblioteki.

Mamie Zuzi za ogromne zaangażowanie w pracę w radzie rodziców; organizację zajęć dla dzieci „Moje hobby”, „Ruch to zdrowie”; pomoc w organizacji warsztatów „Finansowy elementarz” dla dzieci z całego przedszkola; zorganizowanie transportu dla przedstawicieli rady rodziców do hurtowni zabawek w celu zakupu prezentów świątecznych dla dzieci z całego przedszkola.

Rodzicom Zuzi za sfinansowanie wykonania nowej strony internetowej przedszkola.

Rodzicom Kuby za przekazanie różnorodnych pomocy plastycznych dla dzieci i doposażanie kącika lalek.

oddział II

Mamie Hani za organizację cyklicznych warsztatów teatralnych dla dzieci; systematyczne wzbogacanie grupowego kącika przyrody; kserowanie kolorowanek.

Mamie Marysi za udział w  sadzeniu drzewka w ogrodzie przedszkolnym.

Rodzicom Kornela za zakup pomocy plastycznych dla dzieci.

Mamie Kornela za zaangażowanie w pracę rady rodziców; sfinansowanie i przekazanie dla przedszkola zapasowych siatek do bramek piłkarskich w ogrodzie przedszkolnym.

Mamie Poli za aktywną pracę w radzie rodziców.

Tacie Krzysia za kserowanie kolorowanek dla dzieci.

Rodzicom Antka za kserowanie kolorowanek dla dzieci.

oddział III

Tacie Ani za drobne prace remontowe w sali oddziału III; sfinansowanie oświetlenia na jasełka; nagrywanie piosenek; pomoc w wymianie siatek w bramkach piłkarskich w ogrodzie.

Mamie Wiktora za cykliczne sprawdzanie czystości włosów dzieci z całego przedszkola.

Mamie Janki za umożliwienie dzieciom zwiedzania Białego Domku w Łazienkach Królewskich.

Mamie Marysi za pomoc w organizacji warsztatów „Sandwich party”.

Mamie Zosi za zorganizowanie zajęć muzealnych w Muzeum Warszawy.

Tacie Antka za wykonanie zdjęć z warsztatów „Sandwich party”.

Mamie Marysi za przeprowadzenie zajęć edukacyjnych dla dzieci o pracy lekarza.

Rodzicom Zosi za podarowanie dyń do kącika przyrody.

Rodzicom Kuby za zakupy i transport pomocy dla dzieci i przedszkola.

Wszystkim Rodzicom, którzy przekazali książeczki la dzieci w języku angielskim; kserowali kolorowanki, różne materiały i karty pracy; przekazywali różnorodne pomoce plastyczne oraz pomoce do aranżowanych w sali kącików tematycznych; przekazali czekolady wykorzystane do przygotowania napoju dla zaproszonych do przedszkola babć i dziadków.

oddział IV

Rodzicom Julki za pomoc w opiece podczas wycieczek do Pałacu Kultury i Nauki, Muzeum Wojska Polskiego, Polskiego Związku Niewidomych; podarowanie książek do „misiowej biblioteki”.

Rodzicom Kajtka za podarowanie sadzonek drzew oraz aktywne włączenie się w ich sadzenie podczas przedszkolnych obchodów Dnia Drzewa; pomoc w opiece podczas wycieczki  do Muzeum Wojska Polskiego.

Rodzicom Soni i Mai za ofiarowanie zabawek interaktywnych do przedszkola; pomoc w opiece podczas wycieczki do Muzeum Wojska Polskiego; aktywne włączenie się w tworzenie grupy teatralnej CHĘCI SĄ W NAS.

Rodzicom Hani  za pomoc w opiece podczas wycieczek do Muzeum Wojska Polskiego, Pałacu Kultury,  aktywne włączenie się w sadzenie drzew podczas przedszkolnych obchodów „Dnia Drzewa”; pomoc w organizacji i przeprowadzeniu warsztatów pieczenia pierniczków.

Tacie Jasia za montaż szafki komputerowej; założenie grupowych adresów e-mail do kontaktu z rodzicami; zakup kabla  do wieży.

Rodzicom Jasia  za pomoc podczas wycieczki do Muzeum Wojska Polskiego, ofiarowanie książek do „misiowej biblioteki”; pomoc w przygotowaniu kasztanów (podziurkowanie) do robienia ludzików.

Rodzicom Michała i Ani za pomoc w opiece podczas wycieczki do Pałacu Kultury i Nauki.

Rodzicom Zuzi za pomoc w opiece podczas wycieczki do Polskiego Związku Niewidomych.

Rodzicom Ignacego za pomoc w organizacji warsztatów „Leśne Zwierzęta” w Powsinie przy współpracy z Leśnym Towarzystwem Przyrodniczym; aktywne włączenie się w sadzenie drzew podczas przedszkolnych obchodów „Dnia Drzewa”.

Mamie Ignacego za zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów pieczenia pierników „Świąteczne Aniołki”.

Rodzicom Kaliny za podarowanie dla przedszkola puzzli, drewnianych układanek, strojów oraz elementów dekoracji świątecznej; pomoc w zorganizowaniu wyjścia do biblioteki multimedialnej przy ul. Tynieckiej.

Mamie Kaliny za przeprowadzenie zajęć edukacyjnych „Świnki Morskie”, przyniesienie zwierzątek do przedszkola; podarowanie książek do „misiowej biblioteki”.

Rodzicom Franka za aktywne włączenie się w sadzenie drzewek podczas przedszkolnych obchodów „Dnia Drzewa”.

Rodzicom Olka za podarowanie skrawków materiałów wykorzystanych podczas zajęć  edukacyjnych o zawodzie krawcowej.

Wszystkim Rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w zbiórki materiałów przyrodniczych do kącika przyrody i nasion do karmników dla ptaków oraz wypieków na „kiermasz zdrowej przekąski” podczas jesiennego pikniku w ogrodzie przedszkolnym.