Idż do zawartości

Zawody sportowe w szkole podstawowej

 

Był mroźny poranek 3 marca 2010 roku. Najstarsza grupa dzieci szykowała się do wyjścia z przedszkola. Tego dnia miały się odbyć zawody sportowe. Starszaki wraz z opiekunami pomaszerowali zdyscyplinowanym krokiem do Szkoły Sportowej przy ulicy Piaseczyńskiej by rywalizować o puchar. Na miejscu wszystko było przygotowane i dzieci po przebraniu się mogły stanąć do sportowych konkurencji. Biegi, sztafety, podskoki i łapanie piłki wśród gorącego dopingu ze strony licznie zgromadzonych rodziców wypełniły całe dwie godziny czasu. Rywalizowały między sobą dzieci z kilku mokotowskich przedszkoli. Dzieci z naszego przedszkola walczyły bardzo dzielnie i zdobyły drużynowo II miejsce, otrzymując pamiątkowe medale i dyplom. Za indywidualne osiągnięcia nagrodzono dodatkowo Lilę G.- I miejsce wśród dziewczynek oraz Szymona G. za zajęcie II miejsca wśród chłopców. Każdy dał z siebie wszystko, zmęczeni,ale zadowoleni wrócili do przedszkola. Puchar niestety trafił w inne ręce, ale i tak wszyscy bardzo się cieszymy i naszym dzieciom gratulujemy.

 

Tata Oli Ciechanowieckiej z Oddziału IV