Idż do zawartości

Mikołajkowe Zawody Pływackie – Kuba Sołdaczuk, grupa III

 

6 grudnia 2008 r w Konstancinie odbyły się Mikołajkowe Zawody Pływackie, w których brał udział Kuba Sołdaczuk z III grupy. Były to jego pierwsze w życiu zawody pływackie. Kuba swoją przygodę z pływaniem zaczął jak miał 7 miesięcy i zawsze mu się to podobało. W wieku 5 lat rozpoczął zajęcia nauki pływania z grupą GEJZER w Konstancinie. I właśnie w Mikołajki zmierzył się w zawodach w kategorii chłopców 6 letnich i młodszych, na dystansie 25 m, stylem dowolnym. W jego grupie startowało 7 chłopców. Kuba, płynąc stylem grzbietowym zdobył srebrny medal! To był wielki sukces, tym bardziej, że pokonał chłopców starszych od siebie! Dzielnie kibicowali mu siostra, mama i tata.
W nagrodę Kuba otrzymał dyplom oraz okularki pływackie.

Czekamy na dalsze sukcesy!

Mama Kuby z grupy III i Magdy z grupy I