Szanowni Rodzice,pragniemy serdecznie Państwu przekazać informacje o bezpłatnych ostatnich warsztatach rodzicielskich.Organizujemy warsztat – “Bliskie Relacje – Bliska Rodzina” dla rodziców dzieci żłobkowych i przedszkolnych (bez dzieci).Ruszamy 5.11.2022 (szczegółowe informacje w załączniku  ZAŁĄCZNIK – szczegółyMiejsce: Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp. Z o.o. ul. Koszykowa 79B, WarszawaZgłoszenia dokonać można pod adresem mailowym: koszykowa@centrumzagorze.pl Z wyrazami szacunku,Anna Nykiel (psycholog dziecięcy, specjalista psychoterapii dzieci i młodzieży, terapeuta rodzinny)Katarzyna Gwiazdowska-Pawlak (specjalista psycholog kliniczny, psycholog dziecięcy)Anna Nartowicz (psycholog, psychoterapeuta, logopeda)