Szanowni Państwo,

Zapraszamy na bezpłatne, prowadzone na żywo, warsztaty ON -LINE dla rodziców dzieci przedszkolnych oraz z „zerówek” szkolnych na temat:

SENSORYCZNA GOTOWOŚĆ SZKOLNA – jak zapewnić dziecku dobry start w szkole?

Termin: 19 listopada 2022 r. (sobota) godz.10.00 – 12.00

Poruszymy między innymi kwestie:

* dlaczego gotowość szkolna „nie buduje się sama”

* zaburzenia procesu rozwojowego (neuromotorycznego i sensorycznego)

* jak obserwować dziecko na każdym etapie rozwoju

* jak reagować na pojawiające się trudności

* kiedy zasięgać rady specjalistów.

Będziemy mówili o procesach rozwojowych, integracji zmysłowej i rozwoju neuromotorycznym,

o tym jak się widzi standardowo gotowość szkolną, a jakie są realia, kiedy dziecko z przedszkola/zerówki trafi

w ramy szkolnej edukacji.

Wszystko to od strony praktycznej, na przykładach, ze wskazaniem kiedy i do jakiego specjalisty się udać w razie trudności.

Warsztat będzie wykładem z prezentacją, przewidujemy też czas na pytania i odpowiedzi.

Spotkanie będzie prowadziła będzie: pedagożka, terapeutka SI – p. Agnieszka Potok.

Więcej na temat prowadzącej: https://poradniakluczyk.pl/nasz-zespol/

ZGŁOSZENIA na warsztat prosimy przesyłać pocztą e: mail na adres: agnieszka.kulach@kagi.org.pl

W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko oraz nr placówki, do której uczęszcza dziecko.

Zapisane osoby, dzień wcześniej otrzymają link do spotkania na platformie Clickmeeting.

Liczba miejsc na platformie webinarowej jest ograniczona.

Zespół Poradni Kluczyk

Warszawa, ul. Bodycha 116