Idż do zawartości

Marta i Krzysztof Piątkowscy – gr. IV
 
Podziękowania od Rodziców Nikoli

 

Składamy serdeczne podziękowania dla p. Joli Jabłońskiej – wychowawczyni grupy 4 Przedszkola Nr 196 „Krainy Misiów”, za ogromny wkład pedagogiczny i wspaniałą opiekę nad naszą córką Nikolą Piątkowską. Nikola, zaczęła uczęszczać do przedszkola od grupy 2. Była wówczas bardzo stremowana i zagubiona. Powoli poznawała swoich rówieśników i dzięki pani Joli, szybko zaadaptowała się w grupie przedszkolnej. Nawet podczas pobytu naszego dziecka w szpitalu, nauczycielka w przepiękny sposób dbała o kontakt dzieci z Nikolą, przesyłając od nich życzenia szybkiego powrotu do zdrowia w formie książeczek, co sprawiało naszemu dziecku wielką radość. Wspominała wtedy swoich rówieśników i pomimo choroby, kroplówek, znosiła tę trudną sytuację bardzo dzielnie. Nikola nauczyła się wielu rzeczy w przedszkolu. Wiedzę, jaką tu zdobyła wykorzysta zapewne w szkole podstawowej. Pani Jola nauczyła dzieci punktualności, obowiązkowości, koleżeństwa w grupie, posłuszeństwa w czasie zajęć, a przede wszystkim kultury w kontaktach międzyludzkich, szacunku do drugiej osoby. Organizowała święta Babci i Dziadka, Mamy i Taty, gdzie dzieci same przygotowywały upominki dla najbliższych, prezentowały swoje umiejętności recytatorskie, i muzyczne, uczyły się jak obchodzić takie święta. Angażowała dzieci w różnego rodzaju konkursy, przedstawienia, przeglądy recytatorskie i muzyczne. Dzieci z radością brały w nich udział. Poza tym częste wyprawy z panią Jolą do teatru „Guliwer” uczyły dzieci jak żyć, na co dzień z kulturą i jak należy zachowywać się w środowisku dorosłych. Poprzez częste wyjazdy, spacery dzieci odkrywały piękno otaczającego świata, poznawały różne zawody, pogłębiały swoją wiedzę. Każdy wyjazd, każda wycieczka, piesze spacery do Łazienek były bardzo dobrze zorganizowane przez panią Jolę z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Nasze dzieci wracały z nich radosne, szczęśliwe i pełne wrażeń. Były przygotowywane do udziału w zawodach sportowych, gdzie zdobywały I miejsca, otrzymując złote medale, puchary i dyplomy. Pani Jola zasługuje na dużą pochwałę za to, że tak bardzo jest oddana naszemu dziecku. Ma bardzo dobre indywidualne podejście do każdego dziecka z osobna, jak również i do jego rodziców. Potrafi sama dyplomatycznie rozwiązywać konflikty pomiędzy dziećmi i ich rodzicami. Ma czas na wysłuchanie każdego dziecka i rodzica. W każdej sytuacji można na niej polegać.

Dziękujemy Pani Joli za bardzo duży trud włożony w edukację naszej córki, za to oddanie z serca, w Jej wychowanie
i przygotowanie do życia już w świecie ludzi dorosłych. Życzymy Pani wielu sukcesów w pracy dydaktycznej i w życiu osobistym.
 
A Pani Dyrektor gratulujemy tak fachowej kadry pedagogicznej.

Dziękujemy!

Marta i Krzysztof Piątkowscy, rodzice Nikoli