Idż do zawartości

Ewa i Michał Paradowscy – gr. IV

Podziękowania dla Pani Joli, Anety i Marysi

 
Kochane Panie….

Dla nas, rodziców zaszczytem, a dla naszych dzieci wielkim szczęściem było móc Was poznać i mieć możliwość przez te lata uczestniczyć w życiu Przedszkola. I jeśli prawdą jest, że dzieciństwo kształtuje całe późniejsze życie człowieka, to dzięki Wam nasze dzieci idą w tę nieznaną dorosłość wyposażone w cudowny amulet, jakim jest pamięć o Was i wspomnienie wspólnie spędzonych dobrych chwil. Byłyście naszym dzieciom mamami i babciami, zawsze bliskie, gotowe wysłuchać, utulić, doradzić. Odpowiedzieć na tysiące pytań, na które czasami my, rodzice nie potrafiliśmy znaleźć odpowiedzi. Nasze dzieci pokochały Was szczerą i ufną miłością, a i my z czasem zaczęliśmy myśleć o Was jak o członkach rodziny. Bo przez te lata Przedszkole stało się naszą rodziną, a dla naszych maluszków drugim, ciepłym i przyjaznym domem. Tak szybko minęły te lata, za szybko! Dziś pora się żegnać. Chciałoby się krzyczeć:

– Jeszcze nie, jeszcze za wcześnie, jeszcze trochę!

Żal jest tak wielki… tym większy, że wiemy jak bardzo będzie bolała tęsknota. Nasze dzieci opuszczają spokojną przystań, by zmierzyć się z dorosłością. Minie jeszcze chwila, zanim staną się sternikami swego losu, jednak na pewno w myślach często będą wracać do Was i tęsknić za tym przytulnym Portem, jakim była dla nich „Kraina Misiów”. A dziś…za każdy wytarty nosek, za każdą otartą łezkę, za mądrość, za morze cierpliwości, ocean dobroci i potoki miłości i za to, że oddałyście swoje serca naszym dzieciom… dziś chcemy Wam serdecznie, z całej duszy gorąco podziękować.

Bo nie tylko w ich malutkich serduszkach, ale i w naszych sercach pozostaniecie na zawsze.

Dziękujemy… E & M Paradowscy – rodzice Julki