Dyplomy dla przedszkola:

Grudzień

• Podziękowanie w imieniu firmy HENKEL, producenta marki Vademecum pani dyrektor, paniom wychowawczyniom,
    w szczególności koordynatorce z ramienia przedszkola
    pani K.Kantarskiej oraz wszystkim dzieciom za wzięcie udziału w konkursie rysunkowym pt. “Portret Krokodyla Czyściząbka”

• Za udział w konkursie pt. “Album z kartkami świątecznymi dla przyjaciela”

• Za udział w konkursie plastycznym “Nasza Warszawa”

Listopad

• Za udział w VI mokotowskim konkursie plastyczno -technicznym pt. “Gra edukacyjna o Warszawie”  pod patronatem Wydziału Oświaty i Wychowania oraz Burmistrza Dzielnicy Mokotów.

Czerwiec

• Wyróżnienie (Julia Stawska) w kategorii dzieci do lat 5 za udział w Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym pt. “Piękno krajobrazu mazowieckiego”

• Podziękowanie dla Przedszkola 196 „Kraina Misiów” uczestnika Programu Szkolnego REBA O.O.S.A. zbiórki zużytych baterii i akumulatorów przenośnych. REBA Organizacja Odzysku S.A. składa podziękowanie za przekazanie punktów w ramach Pomocowego Funduszu Punktowego „Szkoły dla Szkół” na rzecz placówek oświatowych i wychowawczych, które ucierpiały podczas powodzi. Dziękujemy za okazany dar serca.
  • Żoliborskie Stowarzyszenie Dom Rodzina Człowiek dziękuje za udział w akcji „Nakrętka”. Przekazane nakrętki przybliżą w znacznym stopniu możliwość zakupu kolejnego wózka inwalidzkiego dla podopiecznego naszego Stowarzyszenia. Dziękujemy za uczestnictwo w akcji, zaufanie, zaangażowanie i ogromne serce. „Bezinteresowna dobroć jest wartością absolutną”

• Za uczestnictwo w X Przeglądzie Muzycznym
    Przedszkolaków
  • Wyróżnienie w kategorii taniec nowoczesny
    w X& Przeglądzie Muzycznym Przedszkolaków
  • Za zajęcie I miejsca w konkursie plastycznym “Ekologiczny zwierzyniec”.

• Za uczestnictwo w Konkursie plastycznym o tematyce
    ekologicznej “Dbamy o czysty świat, choć mamy mało lat” pod patronatem Biura Ochrony Środowiska m.st. Warszawy
  • Podziękowanie dla nauczycieli: p. Katarzyny Kantarskiej,
    p. Jolanty Jabłońskiej, p. Elżbiety Podvorskiej-Kuriaty, p. Natalii Kowalczyk, p. Grażyny Karaś, p. Anety Waszkowskiej-Wojtaś za przygotowanie wychowanków do Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Hocki klocki wiersze Małgorzaty Strzałkowskiej”