Idż do zawartości

MÓJ PRZYJACIEL MIŚ

 

Dzieci z grupy IV wzięły udział w konkursie plastycznym „Mój przyjaciel miś”, który ogłoszony został przez Przedszkole nr 264 im. „Pluszowego Misia”. Celem tego konkursu było przybliżenie dzieciom postaci misia -przytulanki, rozwój zainteresowań plastycznych, czerpanie radości z procesu tworzenia. Dzieci wspólnie ze swoimi rodzicami wykonały oryginale prace plastyczne, które zostały zawiezione do Przedszkola 264. 26 listopada zostaliśmy zaproszeni do udziału w imprezie zorganizowanej z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Pojechaliśmy autokarem na tę wspaniałą wyprawę. W Przedszkolu zostaliśmy niezwykle mile przyjęci. Mogliśmy obejrzeć wystawę prac plastycznych, oglądać różne pluszowe misie, zwiedzać sale. Wspólnie z innymi przedszkolakami obejrzeliśmy film o pluszowym misiu, występy dzieci, uczestniczyliśmy w konkursach i zabawach plastycznych. Przez cały czas naszego pobytu w tym przyjaznym Przedszkolu był z nami Miś, który bawił nas i zapraszał do wspólnej zabawy. Dzieci, które wzięły udział w konkursie plastycznym otrzymały dyplomy – Wyróżnienia, lizaki misiowe oraz śliczne misie-przytulanki. Zostaliśmy zaproszeni także na słodki poczęstunek oraz bal, który prowadziły dwa dorosłe misie. Zamieszczone zdjęcia przestawiają fragmenty z tej wspaniałej uroczystości.

Jolanta Jabłońska – gr. IV