Idż do zawartości

Mistrzostwa Grand Prix EDS

 

Na przełomie grudnia i stycznia 2012 roku odbyły się Mistrzostwa GRAND PRIX EDS. W imprezie tej wzięła udział Dagmara Piotrowska. Prezentowała ona taniec towarzyski, który trenuje po okiem znanej w świecie tanecznym tancerki i instruktorki z wieloletnim doświadczeniem – Joanny Grudzień – aktualnej finalistki mistrzostw Polski. Dagmara dzielnie trenuje w szkole tańca Augustina Egurroli. Na swoim koncie ma już jeden medal i dwa dyplomy uznaniowe. Razem ze swoim partnerem Bartkiem błyszczą na parkiecie, pokazując poznane figury taneczne: passo doble, walca angielskiego, cha-chy oraz poleczki. Dagmara jest zachwycona panią Asią, pięknymi strojami, wymyślnymi fryzurami, brokatem i blaskiem pokazów. Jest zakochana w tańcu… Miłość do tańca zaszczepiło w niej przedszkole. Wyczucie rytmu zauważyły panie: Grażynka i Anetka. Za ich namową poszukaliśmy odpowiedniej szkoły tańca. Na efekty nie trzeba było długo czekać.

Serdecznie gratulujemy!!!