W związku z uczestnictwem naszego przedszkola w Warszawskim Programie Ubezpieczeniowym przedstawiamy ofertę ubezpieczenia oferującego 5 wariantów z szerokim zakresem ubezpieczenia.

UBEZPIECZENIE JEST CAŁKOWICIE DOBROWOLNE

Ubezpieczenie NNW dedykowane jest dla wszystkich dzieci uczęszczających do miejskich placówek oświatowych (żłobek, przedszkole, szkoła).

Okres ubezpieczenia obowiązuje od 1 września 2023 r. do 31 sierpnia 2024 r., pod warunkiem przystąpienia do ubezpieczenia w terminie do 30 października 2023 r.

Jak dokonać zakupu ubezpieczenia?

Wszelkie formalności związane z zapisem dziecka odbywają się drogą elektroniczną – bezpośrednio poprzez stronę www.nnw24.pl

• Zgłoszenie do ubezpieczenia, płatność składki, dokumenty wraz z certyfikatem ubezpieczenia przesyłane są na wskazany podczas rejestracji adres e-mail.
  • Na ww. platformie należy wybrać wariant ubezpieczenia i dokonać płatności. Po opłaceniu składki otrzymacie Państwo certyfikat potwierdzający ochronę na adres mailowy wskazany w formularzu zakupu.

LINK do szczegółowej oferty wraz z instrukcją: oferta NNW dla dzieci