Idż do zawartości

Szanowni Rodzice,

  • z dniem 28 października (czwartek) kończy się zawieszenie zajęć w oddziale IV ZIELONE MISIE.   W związku z tym od dnia 29 października  (piątek) oddział IV wznawia pracę stacjonarną – dzieci zdrowe i nieobjęte kwarantanną  z IV oddziału ZIELONE MISIE mogą w piątek przyjść do przedszkola.
  • z dniem 29 października  (piątek) kończy się zawieszenie zajęć w oddziałach I, II, III.  Zdrowe i nieobjęte kwarantanną dzieci z oddziałów I BIAŁE MISIE; II ŻÓŁTE MISIE; III CZERWONE MISIE zapraszamy do przedszkola od 2 listopada (wtorek).

Zwracam Państwa uwagę, że w przypadku rodzeństwa uczęszczającego do różnych oddziałów, 29 października (piątek) do przedszkola mogą przyjść wyłącznie dzieci z oddziału IV ZIELONE MISIE.

Przedszkole 196 "Kraina Misiów"

w Warszawie

00-743 Warszawa

ul. Nabielaka 18a

📞 (22) 841-44-75

COPYRIGHT © 2017 PRZEDSZKOLE NR 196 W WARSZAWIE. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Created and designed by