Rekrutacja 2021/2022

Zapraszamy na zebranie Rodziców nowych przedszkolaków z najmłodszej grupy BIAŁYCH MISIÓW

w dniu 10 czerwca o godzinie 17:30.

Uwaga: Zebranie rodziców bez udziału dzieci.

Przy sprzyjającej pogodzie spotkanie odbędzie się na tarasie, w ogrodzie przedszkolnym. Będzie również możliwość obejrzenia przedszkola. Proszę o zabranie na spotkanie maseczek (przy wejściu obowiązuje dezynfekcji rąk).

Pomimo “luzowania” obostrzeń placówki oświatowe, w tym przedszkola, są wciąż zobowiązane do nieprzerwanego stosowania na ich terenie zasad reżimu sanitarnego, dlatego też spotkania adaptacyjne dla dzieci planowane są w sierpniu  – 25, 26, 27, 30 i 31 sierpnia w godzinach 16:30 –17:30.

Podczas spotkań adaptacyjnych będziecie mogli Państwo poznać P. nauczycielki, które od września będą opiekować się BIAŁYMI MISIAMI, a dzieci poznają swoich kolegów z grupy.

Szczegóły dotyczące adaptacji omówimy na spotkaniu.

Serdecznie zapraszamy!

HARMONOGRAM i KRYTERIA rekrutacji