Idż do zawartości

Szanowni Państwo,

w związku z aktualną sytuacją epidemiczną zostały przedłużone obecnie obowiązujące zasady bezpieczeństwa. Przedszkola zostają zamknięte do 18 kwietnia dla wszystkichz wyjątkiem rodziców uprawionych do złożenia wniosku o objęcie dziecka opieką przedszkolną. 

W zakładce “dla rodziców – dokumenty”, znajdziecie Państwo wniosek, dla osób uprawnionych, o objęcie opieką przedszkolną. Ci z Państwa, którzy już złożyli wnioski, nie muszą ich składać ponownie. Wniosek należy dostarczyć najpóźniej w pierwszym dniu przyprowadzenia dzieci do przedszkola.

Ze względu na organizację żywienia, zgłoszenie potrzeby zapewnienia opieki dziecku powinno nastąpić dzień wcześniej.

Przedszkole 196 "Kraina Misiów"

w Warszawie

00-743 Warszawa

ul. Nabielaka 18a

📞 (22) 841-44-75

COPYRIGHT © 2017 PRZEDSZKOLE NR 196 W WARSZAWIE. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Created and designed by