Szanowni Rodzice,

w związku z otrzymaniem wytycznych Biura Edukacji m. st. Warszawy dotyczących organizacji dyżurów wakacyjnych w przedszkolach na terenie m. st. Warszawy, uprzejmie informuję, że praca placówek przedszkolnych w okresie wakacyjnym została podzielona na 3 turnusy:
I turnus: 4 lipca – 22 lipca
​II turnus: 25 lipca – 12 sierpnia
​III turnus: 16 sierpnia – 31 sierpnia

Każda z placówek przedszkolnych będzie pracować przez okres jednego, wybranego turnusu.
Terminy pracy poszczególnych placówek rozłożono tak, aby w każdym z turnusów pracowała w przybliżeniu taka sama liczba placówek w dzielnicy.
Ze względów organizacyjnych dzień 1 lipca (piątek) został ustalony jako dzień pracy dla wszystkich placówek przedszkolnych.
Zapisy na dyżur wakacyjny odbywać się będą przy pomocy elektronicznego systemu.

Poniżej podaję terminy pracy i przerwy wakacyjnej dla naszego przedszkola (uzgodnione z Radą Pedagogiczną oraz Radą Rodziców):​​

od 4 lipca do 12 sierpnia –  PRZEDSZKOLE JEST ZAMKNIĘTE

od 16 do 31 sierpnia – PRZEDSZKOLE PRACUJE I PROWADZI ZAJĘCIA