Dyplomy dla przedszkola:

• Za udział w XI Przeglądzie Muzycznym Przedszkolaków
  • Wyróżnienie w kategorii taniec nowoczesny
    w XI Przeglądzie Muzycznym Przedszkolaków

Kwiecień

• Gaja Graniszewska I miejsce w Konkursie Recytatorskim – wiersze Wandy Chotomskiej Staś Figuła Wyróżnienie za wiersz pt. “Pingwinek”
  • Za udział w V Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim „Zaczarowane słowa” – wiersze Wandy Chotomskiej
  • Podziękowania dla nauczycielek z Przedszkola 196

Jolanty Jabłońskiej

Ewy Fabiszewskiej

Katarzyny Kantarskiej

Eweliny Boguckiej

Grażyny Karaś

Natalii Kowalczyk

Elżbiety Podvorskiej-Kuriaty

za przygotowanie wychowanków do V Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Zaczarowane słowa” – wiersze
Wandy Chotomskiej

Styczeń

• Podziękowanie dla Przedszkola 196. Za okazanie wielkiego serca włączając się do realizacji programu „Tęczowy Promyk – dzieciom”. Okazana przez Państwa bezinteresowna pomoc i zaangażowanie jest dla dzieci i ich rodzin poszkodowanych podczas tegorocznej powodzi w naszej gminie dowodem na to, że mogę liczyć na ludzi dobrej woli. Ten piękny gest w postaci zebranych darów sprawił, że na buziach dzieci zagościł uśmiech, a świat stał się bardziej radosny. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do indywidualnych darczyńców, jakimi są rodzice dzieci uczęszczających do tego przedszkola. Wierzymy, że największym podziękowaniem za udzielone wsparcie będzie radość w sercach naszych dzieci.

Wójt Gminy Zgorzelec