Bezpieczeństwo i zdrowie dzieci stawiamy na pierwszym miejscu

Z

Wejście i wyjście z przedszkola odbywa się, przy użyciu karty elektronicznej, którą posiada wyłącznie rodzic lub osoba przez niego upoważniona (zamknięta furka do ogrodu i drzwi wejściowe).

Z

Wideodomofon znajduje się w każdej grupie dziecięcej. Na monitorze dokładnie widać, kto zgłasza się po dziecko.

Z

Osoby niepowołane nie mają wstępu na teren przedszkola.

Z

Przedszkole jest monitorowane przez 24 godziny na dobę.

Z

Podczas wyjść poza teren przedszkola (spacery, wycieczki) nasze dzieci mają na sobie kamizelki odblaskowe. W terenie wyróżniają się, ponieważ na każdej kamizelce znajduje się numer i adres naszego przedszkola. Jesteśmy widoczni na drodze.

Z

Schody i śliskie powierzchnie w budynku są zabezpieczone taśmą antypoślizgową.

Z

Okna są bezpiecznie, otwierane powyżej wzrostu dzieci.

Z

Zamiast zasłon na oknach są rolety, co utrudnia gromadzenie się kurzu.

Z

Gotujemy na filtrowanej wodzie. Wszystkie posiłki są zdrowe i smaczne!

Z

Potrawy przygotowywane są w piecu konwekcyjno-parowym, dzięki czemu jedzenie zachowuje naturalną teksturę i kolor oraz więcej witamin i składników odżywczych niż przy tradycyjnym smażeniu czy gotowaniu.

Z

Naczynia są automatycznie zmywane i wyparzane w zmywarko-wyparzarkach.

Z

Tartanowa nawierzchnia w ogrodzie zapewnia dzieciom bezpieczną zabawę.

Z

Dużo zieleni w ogrodzie, z dala od hałasu i zgiełku ulicznego pozwala dzieciom wesoło i beztrosko bawić się.

Z

Cały personel przedszkola posiada aktualne badania lekarskie.

Z

Nasi pracownicy regularnie biorą udział w szkoleniach z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Z

W każdym roku wszystkie dzieci biorą udział w międzyprzedszkolnej Olimpiadzie Sportowej. Promujemy zdrowy styl spędzania wolnego czasu.